Autor Tema: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?  (Posjeta: 13713 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline šon¨s touch

  • Početnik
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
evo...iz dana u dan vodim bitke sa ekipom koja se bavi poliranjem...nebih imenovao, neka rade sta im je volja ali meni nije jasno kako je moguce da se vozilo opere, dekontaminira, pripremi, odradi full korekciju laka, poliranje te jeweling u jednom danu a k tome i stavi keramicka zastita laka te da je vozilo spremno za isporuku?!?!?
ja osobno za takav posao na prosjecnom vozilu izgubim 3-4 dana...
zelim čut Vasa misljenja jer ocito nesto krivo radim!!!
hvala

Offline casual PWZ

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 50
    • Email
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #1 : Veljača 01, 2017, 07:14:36 poslijepodne »
a i ti se nerviraš oko svačega
to je kao i višeslojno poliranje za 3 sata

uvijek ima onih koji to rade tako, i uvijek će ih biti
ako na autu radi nekoliko ljudi, nije nemoguće, ali rijetko ko to tak radi

radiš svoj posao i boli te briga za druge
tvoj rad je najbolja reklama
ako netko to radi tako, obit će mu se o glavu kad tad
a do tada, šutiš i radiš po svom
vrijeme će pokazati čiji je put ispravan i dobar

Offline šon¨s touch

  • Početnik
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #2 : Veljača 01, 2017, 07:17:43 poslijepodne »
radilo nas je i po 2-3  po autu..jednostavno neide u jednom danu...mislim nije meni ni cilj to odradit u jednom danu al eto...danas me covjek uvjerava kojem je odradena keramika da u jedan dan se odradi sve...pa da ga sa lopatom polira nemoze da se odradi...tj moze al nedovoljno kvalitetno :)
cisto sam htio cut Vaša misljenja ;)

Offline kroky

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #3 : Veljača 01, 2017, 07:32:52 poslijepodne »
Nije bitno koliko brzo ce nesto bit napravljeno, nego koliko dobro/kvalitetno. Amen.
Ak se nekome zuri onda nek ide tam di ce bit brze napravljeno
My

Offline Neno330

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 716
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #4 : Veljača 01, 2017, 10:09:49 poslijepodne »
To sve je nemoguce odraditi u jednom danu.
Osim ako taj jedan dan ima minimalno 72sata...

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #5 : Veljača 02, 2017, 01:59:48 poslijepodne »
Uopće se više ne zamaram s time, naročito kad dajem procjenu vlasniku vozila koliko će to trajat i onda mi kaže drugdje su mi rekli da se to može u jedan dan i da je dosta jeftinije ili kad upadnu s pričom ''znam ja koliko to vrijedi''...  :doh1 S takvima se odmah pozdravim i kažem ajdete u drugih i to je to, objašnjavat nekome cijeli proces i postupak rada ne vrijedi kad ionako to ne razumi al opet naiđem na ljude koji ne razume sam proces al barem shvaćaju da za kvalitetan krajnji rezultat treba vremena i da ne ide preko noći... :dobro
Svak tko iti malo razumi (kvalitetan) detailing zna da ovo što si naveo može vremenski potrajat i više od navedenog (naročito ako sam radiš), zato je po meni bolje odradit par auta godišnje s kojima će se vlasnici ponovo vratit nego svaki dan imat posla sa ''pijavicama'' koje hoće sve za 500 kn :palacgore:

Offline Keza

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 2593
  • Spol: Muški
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #6 : Veljača 02, 2017, 04:33:29 poslijepodne »
ne se zamarati
jednostavno nema smisla

za 500? pih.. vecina kaze da ima za 350  :mrgreen:

Offline Valerij Vondruška

  • Početnik
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: full korekcija laka i poliranje te nanosenje keramičke zastite u jednome danu?!?
« Odgovori #7 : Veljača 02, 2017, 07:35:43 poslijepodne »
Bome bi se iznenadili da ima i za 300 kn  :-D

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk

Kad se sjetim kako mi je pamučna majica nekada bila glavni polir stroj :-D