Tehnički dio > Detailing motornog prostora

Super10 i Motorni prostor

(1/2) > >>

dasy27:
Za čišćenje motornog prostora sam uzeo APC Super10 da bih očistio skorjelu prašinu i uljne pare koje su se zalijepile posvuda.
Razrijedio sam ga nešto jače od 1:10 i sve lijepo naprskao i kistom dobro istrljao, zatim isprao vodom i ponovio još jednom....
No kada je se sve osušilo izgledalo je 100 puta gore nego prije, plastike kao da se nešto skorilo po njima, užasno izgledaju, nezz što se tu dogodilo, vjerovatno da je omjer bio prejak pa je nagrizlo plastiku.
Pošto sam sasvim novi u ovom svemu ne znam mogu li to sada spasiti ikako, i jel to nagrizlo plastiku ili se nešto drugo dogodilo?
A ovo na aluminijskim dijelovima ne znam jeli bilo od prije ili je nastalo prilikom pranja.






















adriver:
Nije mi poznat taj apc.. jesi koristio prije kad i na cemu? Jel ti se osusio po plastikama dok si trljo ostatak motornog prostora i kolko dugo si pustio apc da djeluje?

dasy27:
osusio se bio samo na jednom dijelu ali sam svakako ponovio ga ponovno. sve skupa sa trljanjem nekih 3-4 min je djelovao. cistio sam sjedala u autu sa njim samo u nesto slabijem omjeru,  stakla pokusao ali su ostajala bijela kasnije. unutrasnje plastike u drugom autu i bile su ok.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

loodi:
jako upoznat s njihovim proizvodima.
koristio, masu puta, koristim.
(ne u detailingu doduse)


moje misljenje: prejak omjer. nis vise. 1:10 ga koristim za kuhinjske nape i sl, jako je podcijenjen proizvod. sori ali pretjerao si :/

dasy27:
znaci mogu ih baciti. poklopac motora je takodjer citav takav, samo sto ga nisam uslikao. ili da ih mozda ofarbam mat sprejom crnim? nezz hoce li se guliti kasnije

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju