Autor Tema: Set za pranje i ipregnaciju platnenog krova original BMW  (Posjeta: 8191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hanszg

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 504
  • Spol: Muški
    • Email
Set za pranje i ipregnaciju platnenog krova original BMW
« : Listopad 09, 2015, 09:41:41 poslijepodne »
Ovako, imam original set za pranje i ipregnaciju platnenog krova od BMW Z4, nikad ništa nije korišteno osim njegovog cleaner-a. E sad, mene zanima koliko bi ovaj set vrijedio i da li što valjaju ta sredstva. Moram priznat da baš i ne razumijem šta je koje sredstvo, ali fkt ima svega, od ipregnacije, šampona, četkice, čistača, i još nečega. Znam da ovdje ima par članova koji imaju platnene krovove na svojim ljubimcima, pa mi možda oni mogu nešto više reč o tom setu.










Offline Vex

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 385
  • Spol: Muški
Odg: Set za pranje i ipregnaciju platnenog krova original BMW
« Odgovori #1 : Listopad 10, 2015, 07:43:11 prijepodne »
Ja ti mogu reći s preparatima od Audija... dobri su ali nisu kao "pravi" detailing proizvodi, tj. marke kao Megs i ostali koje se nemogu sad sjetiti  :doh1

Znači napravit će ok posao, za ocjenu 3-4, dok renomirani proizvođači su za 5, jer za tu cijenu se onda dobije taj bolji proizvod.

Na kraju sam isprobao dosta tih preparata za krov i najučinkovitije mi je APC (jako razrjeđen, ako nije jako prljav krov) i Nano impregnacija koja isto košta kao i za krov impregnacija, ali je 3 puta bolja i vidi se "beading".

stavi na njuškicu za neku višu cijenu i sigurno će se prodati ;)
...manje je više...

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Set za pranje i ipregnaciju platnenog krova original BMW
« Odgovori #2 : Listopad 11, 2015, 09:32:09 prijepodne »
Po obliku pakiranja rekao bi da su sonaxovi proizvodi..trebalo bi ih isprobati, ali mislim da ce jedan detailer prije izabrati neku poznatu detailing marku nego ovako neke, ajmo rec OEM proizvode :D
BMW G30 & FF ST320 mk2.5