Tehnički dio > Strojno poliranje

Polirka, padovi, paste i pocetnik

<< < (2/6) > >>

ruby:

--- Citat: kroky - Svibanj 30, 2015, 12:14:11 prijepodne ---posto nema edita;

http://forea-ocd.hr/poliranje/polir-masine/krauss-shinemaster-s08

imas ovu DA polirku, a da je mozes odmah kupit...

ove polirke po 400-500kn su dosta slabe, pogotovo za vece padove. ja imam skill 1144 (isto oko 500kn), za 3" pad je jos ok, al za veci ipak treba nesto bolje (IMHO naravno)

--- Kraj citata ---



da ali ja budem polirao možda 2-3 auta godišnje maksimalno 5
a bratić ima neku makitinu polirku pa mogu za početak posuditi si nju samo si padove i paste kupim


ali opet bi htio imati i svoju a nekak mi je puno sad ovih 1300kn u startu a neznam niti kak bude mi išlo to poliranje pa da mi polirka poslje ne stoji ak nebudem znao to dobro si odraditi

Tomislav:

--- Citat: kroky - Svibanj 30, 2015, 12:14:11 prijepodne ---ove polirke po 400-500kn su dosta slabe, pogotovo za vece padove. ja imam skill 1144 (isto oko 500kn), za 3" pad je jos ok, al za veci ipak treba nesto bolje (IMHO naravno)

--- Kraj citata ---

Jel to ova polirka http://alatimilic.hr/shop/Polirka-polirna-brusilica-Skil-1144AA ?
Imam takvu i koristim padove od 5'' i 3'' i nebi se baš složio da je slaba, naročito kad je koristiš sa narančastim padom (cutting) i recimo menzerna SHC odere lipo lak, ako ne paziš spališ ga začas jer s lakoćom ugrije lak pri većim brzinama...
Sa tom polirkom sam odradio dosada 3 auta (audi a4, mercedes ml i ford fiestu), sa menzerna FG400+narančasti pad i brzinom 4-5 (od 6 mogućih) sam napravio 80% korekcije, jedino na pojedinim dijelovima sam išao sa menzerna SHC jer audijev i mercedesov lak su tvrdi ko kamen... :palacgore:

ruby:
Krenuo danas u polirnje sa opremo ali nemogu neke ogrebotine dobiti van odmah na prvom djelu na haubi. Probao sa bijelim padom i 300 menzerna pastom i opet nejde i brzina na 3 na krauss polirki

ruby:
Dali moram dati na vecu brzinu ipritisnuti polirku ili ju pustiti da svojom tezinom ide po autu?

ruby:


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju