Tehnički dio > Strojno poliranje

Troslojnog poliranja cijelog automobila - rasprava

(1/13) > >>

Neno330:

--- Citat: Marcoone - Travanj 27, 2015, 10:43:50 prijepodne ---ne tražim ja,već frend s posla......

Riječ je o Hondi Accord 2007 god....crna boja.....koliko sam ja vidio auto,ima swirlova,RDSova itd.....

Ono što mu ja mogu odradit je detaljno pranje i gliniranje.....al opet to treba netko odradit prije poliranja opet,samo što nebude toliko posla......

Bili smo u partesu,rekli su 1000kn za troslojno....to mu je malo previše.....pa ako ima netko s iskustvom,znanjem,polirkom,padovima i pravom pastom....i naravno voljom,nek se javi....


Jer ja frenda jedva uspijevam nagovorit da neide kod ovih frendova koji doma imaju polirku(valjda onu rotocionu iz peveca) i bog zna kakvom pastom ....da mu ne unište dodatno lak....

Dakle zagorje i Zagreb dolaze u obzir.

--- Kraj citata ---

troslojno za ispod 1000kn teško...

dcosic:
Tri paste + najmanje tri do šest padova ( za svaku pastu po dva)  , hrpa MF-ova. Tape-ing oduzme vrijeme. Čišćenje IPA-om. Tako da se slažem sa kolegom. Pravo troslojno košta a i traje.  Neznam da li je treći sloj vosak u troslojnom? Ili je to 4 step?

Marcoone:
Ja iskreno ne znam jel puno il ne.....a njemu ču u tom slučaju preporučit da il nek ne dira,il jednoslojno poliranje.....ma da je po meni;jednoslojno; bacanje novaca; kad bi s troslojnim izvukao maximalno.....nekako logički razmišljam......


Il se nek isprsi kako treba,il nek ostavi kako je...... :cuga



Neno330:
Ako ne misli napraviti pravi posao u smislu korekcije i zastite laka, bolje da se ni ne pocinje osim evrntualno dekontaminacije + fusso coat (koji takoder skriva i neka ostecenja u laku)...

Damba:
Može izgledati dobro i ako se odradi jednoslojno, naravno ne savršeno ali samo uz pomoć bigfoota a to rijetko koriste garaža majstori.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju