Autor Tema: Najmanje truda za najbolji rezultat  (Posjeta: 48374 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tonyy

  • Kronični OCD
  • *****
  • Postova: 4032
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #30 : Svibanj 11, 2015, 03:29:47 poslijepodne »
Bouncers done&dusted,Zaino z8,Chemical guys v7,Angelwax qed su svi odlični,top u ponudi..ne znam jel uopće ima kakav koncentrat..ustvari bio je E1 wax as u dry al ne znam jel ga ima di za nabaviti još..

Offline kroky

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #31 : Svibanj 11, 2015, 04:00:53 poslijepodne »
Znam i ja koji su dobri, al za to kolko ga potrosim puno previse neisplativi, radije ulozim u nesto drugo. Qd koristim kod svakog pranja i poliranja pa znas i sam da 150-200kn za pola litre qd-a ispadne too much
My

Offline Medo

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #32 : Svibanj 24, 2015, 12:04:32 poslijepodne »
U detailingu je pravilo manje je više..
Hvala na savijetu. Jučer sam ga našpricao osjetno manje i uvelike si olakšao posao.  :D

Offline Medo

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #33 : Srpanj 12, 2015, 01:34:58 poslijepodne »
S obzirom da sam u Partesu podimio ovo na akciji jer nemaju na stanju: http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.535.024

molio bih vas neku preporuku sa čime (glina i lubrikant) da gliniram auto a da nakon toga nemam potrebe za poliranjem već samo vosak.

Auto je star 5mjeseci i crne boje i od prvog dana pravilno pran tako da nema swirlova, smole itd.

Htio bih nanijeti Fusso, ali prije toga Korrosol i gliniranje.

I da, u pitanju je Mazda, a one imaju poprilično tanak i mekan lak pa uzmite to u obzir.
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2015, 01:38:42 poslijepodne Medo »

Offline forcabarca

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 251
  • Spol: Muški
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #34 : Srpanj 12, 2015, 02:28:05 poslijepodne »
Napokon sam preuzeo novi auto, ali nažalost nisam imao vremena odvesti ga usput u Zg na dekontaminaciju.  :(

Auto sam preuzeo čist pa sam ga samo dobro prešpricao u samoposlužnoj autopraonici i nakon što se posušio sam naneo SONAX Xtreme Brilliant Shine Detailer.

Inače, i na starom autu me SONAX-ov detailer oduševio. Auto se osjetno lakše opere dok je detailer na njemu i kiša bježi sa auta.   ::D

Uglavom, da skratim priču  :mrgreen: , naručit ću Fusso Soft99 i sada me zanim da li ga smijem nanositi na taj Detailer ili bi se trebalo riješiti toga "voska" sa auta prije nanošenja Fusse?

Po mok misljenju pricekaj par dana mislim da ti qw ne drze preko dvadesetak dana, i operi i stavljaj vosak...

Offline Vatroslav

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Najmanje truda za najbolji rezultat
« Odgovori #35 : Srpanj 12, 2015, 02:54:11 poslijepodne »
Napokon sam preuzeo novi auto, ali nažalost nisam imao vremena odvesti ga usput u Zg na dekontaminaciju.  :(

Auto sam preuzeo čist pa sam ga samo dobro prešpricao u samoposlužnoj autopraonici i nakon što se posušio sam naneo SONAX Xtreme Brilliant Shine Detailer.

Inače, i na starom autu me SONAX-ov detailer oduševio. Auto se osjetno lakše opere dok je detailer na njemu i kiša bježi sa auta.   ::D

Uglavom, da skratim priču  :mrgreen: , naručit ću Fusso Soft99 i sada me zanim da li ga smijem nanositi na taj Detailer ili bi se trebalo riješiti toga "voska" sa auta prije nanošenja Fusse?

Bilo bi bolje da ga se rijesis, da fusso ide na "gol" auto; mozes cijelo auto sa nekom laganom glinom preci, makar je nov sigurno ce pokupit stvatri i skinut ce sonax  :palacgore:
Volvo guy