Tehnički dio > Detailing interijera

Poliranje plastike

(1/5) > >>

kreza_st:
Naime imam sljedeci problem
Cistia sam interijer novog clia i on oko radia ima onu sjajnu crnu plastiku koju sam presao sa onom cetkicom( kistom) za interijer sa elite-a i vidim da su sad ostali tragovi kao da ju je izgrebalo.
Dali se to sad da kako popravit? Poliranjem? Ili necim drugim?

Zuga:
Poostovani
Meni je na to musterija skrenula paznju kod novog audija 4 i od tada pazimo na takve stvari po meni to se tesko moze srediti. Po meni jedina solucija ciscenja tih djelova instrument table je sa vazduhom kompresorem i tornadom. Svaka krpa iso ostavlja tragove a jos ako imate guzve i morte biti brzi onad je to problem. Moji momci dnevno u prosjeku godisnjem operu svaki dan 40 automobila i to nam je jedan od vecih problema za rijesiti cak sto vise stava smo da bolje ostaviti pomalo sitne prasine nego to mjesto izgrebati. Kada sve objasnimo musteriji oni to lagano prihvate i dobijemo poene kada pazimo te djelove.

loodi:
ciscenje nabrzaka nema veze s detailingom.
a nije istina da SVAKA krpa ostavlja tragove. ostavit ce tragove ili nekvalitetna krpa ili neadekvatno ciscenje. ako prasinu samo razmazemo suhom krpom po sjajnom laku, normalno da ce ta prasina urezati crte u njemu...

kreza, moze se. imas pasti za poliranje plastike na svakom koraku, moze se time to popraviti. ali ipak cudno mi je da je kist uswirlao tako nesto... ja stalno koristim raznorazne noname kistove po interijeru pa i na piano black finishima i nikad nisam imao s time problema...

Tomislav:
Jedino ako je kist bio suh a pošpricao je APC na plastiku... Osobno uvijek ušrcam APC-a prvo u kist pa zatim prelazim s njime po osjetljivim površinama, nikad suhim kistom po našpricanoj površini...  :palacgore:

loodi:
ja spricnem quick detailer, mislim si ako je dobar kao lubrikant za glinu onda je i za to. i gle cudo, nikad sranja.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju