Tehnički dio > Detailing interijera

Čišćenje tapecira

(1/2) > >>

citric:
Pozdrav,

zamolio bih Vas za pomoć pri čišćenju tapecira na vratima. Želio malo osvježiti te kupio thutle wax, dosta je otišlo ali nije to to tj koliko god ponavljao čišćenje uvijek krpa ostane zamazana. Od kemijskog čišćenja me odbilo to što me bilo strah da se ne digne spužva tj da se previše ne namoči pa da sve ne počne visiti.

Imate vi koji prijedlog i dalje trljanje i brisanje tapecira krpama ili dati na kemijsko?

Element:
Daj neku sliku

Zuga:
Ja koristim meke krpe i OPC a na mjesta kojima ne mogu prici sa krpom koristim TORNADO isto sa OPC.
 
Rad sa TORNADOM oko instrument table mora biti oprezan jer nam se desila nezgodna situacija displej na BMW-x6 je bio izgubio jako svetlo nekih pola sata ali na svu srecu se povratilo i musterija je otisla vise nego zadovoljna.

MRKY:
ja za tapecirane dijelove koristim sonax za interijer. 36kn u pevecu
Pošpricaš, ostaviš da malo odstoji i onda pređeš vlažnom mf krpom.
ako ti je puno prljavo, probaj ponovit par puta. Meni je skinulo puno mrlja za koje sam mislio da nikad neće otić.

Tomislav:

--- Citat: Zuga - Studeni 13, 2013, 05:43:22 poslijepodne ---Ja koristim meke krpe i OPC a na mjesta kojima ne mogu prici sa krpom koristim TORNADO isto sa OPC.
 
Rad sa TORNADOM oko instrument table mora biti oprezan jer nam se desila nezgodna situacija displej na BMW-x6 je bio izgubio jako svetlo nekih pola sata ali na svu srecu se povratilo i musterija je otisla vise nego zadovoljna.

--- Kraj citata ---

Oćeš reć APC :misli:

Po meni kupi manju četku, slično za čišćenje cipela ili slično tome, imaš u svim većim trgovinama + APC bilo koji, našpricaš zatim pročeš četkom i ko nove, barem tako ja radim i nemam problema  :palacgore:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju