Tehnički dio > Detailing interijera

Megsov ultimate protectant

(1/7) > >>

Knorac:
Kupio sam ovaj proizvod neki dan u Partesu te sam ga danas stigao primjeniti...
Meni je to sredstvo uzas zivi, ostavlja crte po armaturi, kada sam prosao cijelu armaturu bila je sva flekava ne znam kako bih opisao... prije primjene sam ocistio komplet armaturu od ikakve prljavstine tako da sam stavljao na cisto..
Ne kuzim u cemu grijesim a sredstvo sam platio 120kn, jeli imao tko iskustva sa tim proizvodom?

Sent from my GT-I9300

meneldor:
Ako imas APC u omjeru 1:10 naspricaj ga na MF krpu i lagano obrisi.

Imam ga vec vise od godinu dana i koristio sam ga nekoliko puta i meni je proizvod za te novce predobar.
Tog sredstva ne ide puno, kap na aplikator i dobro razmazat, ostaviti neko vrijeme i onda cistom MF krpom obrisati.
Jedini razlozi zasto ti se to dogadja iz mog iskustva: nisi dobro ocistio (mada prasina i takve stvari ne utjecu) mislim da je necim jacim onecisceno, da ti je armatura ostecena mozda nekim sredstvom ili od necega sto se vidi poslije tretmana.

Deni11:
To sredstvo treba jako ali baš jako protresti prije uporabe, ako djeluje tekuće onda treba još protresti..mora biti ful gust :palacgore:

Keza:
slike ili nesto?

postao si u test zonu? ili da prebacim u interijer?

Knorac:
Armatura je nova jer sam ju mijenjao sad neki dan...
Ocistio sam ju sa Apcom i nije bilo niceg prljavog...
Ali doduse izgledao je tekuce ali ja imam verziju sa spricom pa sad ne znam jel zbog toga lose djelovalo kao sto deni kaze... probat cu sutra ponovno, s tim da cu bocu protrest... ;)

Evo stavim slike sutra.. pa sad odluci di je pametnije, sry ak sam krivo postao.

Sent from my GT-I9300

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju