Tehnički dio > Detailing interijera

Čišćenje auto stakla

<< < (2/5) > >>

tonyy:
Čudno,meni je vrhunska zelena od dodo-a,ne pušta nikakve dlake..a koji megsov čistač stakla koristiš?Onaj u galonskom pakiranju malo zna pustit fleke za sobom..

Tomislav:
Ja koristim kombinaciju megs apc + rakija + malo čarlija + voda i 2 mf krpe. U litru stavim cca 100 ml apc-a, 100 ml rakije, 100 ml čarlija i ostatak voda. Našpricam i jednom mf obrišem a zatim suhom mf pređem još jednom. Ne ostaju tragovi a stakla se sjaje. Istu kombinaciju stavljam u posudu za pranje stakala u autu, za smrzavanje se nemoram brinuti jer mi auto ima grijač tekućine za stakla  rock

Darkods:
Neznam mozda moja krpa nije razrađena jos
Mozda nije omeksala..uglavnom sam kupio ono manje
Pakiranje od megsa za stakla,,,ali eto probat
Cu ovo sta Tomo kaze pa da vidim kako ce na to djelovati
Pa cu javit ali cim bude ljepsi dan kad budem prao

lux.4:
Jesi oprao dodo mf prije prvog korištenja... općenito bi sve krpe trebalo oprat prije prvog korištenja, baš zbog tih mucica i dlačica...ja barem tako radim sa svima i nikad problema  :neznam

Zuga:
Moji momci u perionici koriste obicnu vodu i mf megsovu a posusuju glasovom krpom. Deki momak koji je zaduzen za stakla odradi 40 (200 staklenih povrsina) automobila u prosjeku dnevno proslog vikenda pred novu godinu u jednom danu ekipa od 8 momaka oprala je ravno 80 komada automobila. Zbog velikog obima posla moramo koristiti obicnu vodu jer nam se od svih sredstava za ciscenje maste krpe pa bi morali imati veliki broj krpa sto je ne izvodljivo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju