Autor Tema: Neuspješno poliranje BMW E90  (Posjeta: 78462 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #45 : Rujan 20, 2013, 08:46:33 prijepodne »
A jooj  :batine
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline decio

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 414
  • Spol: Muški
  • drive it like you stole it!
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #46 : Rujan 20, 2013, 09:04:51 prijepodne »
Sram ih bilo!!!

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #47 : Rujan 20, 2013, 09:25:27 prijepodne »
Da li to svijesno rade, ili pak nisu toliko profesionalni da bolji rezultat ne mogu izvući.. :misli: :neznam

Da li bi tamnoplavi čep(3M ultrafina) uspio to riješiti sve?
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline sdanijel

  • Početnik
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #48 : Rujan 20, 2013, 09:38:35 prijepodne »
Mogu samo reći sljedeće: dečko koji radi pojam nema o cardetailingu...auto peru običnom spuižvom i brišu jelenskom krpom. Padove kad mijenja ostavlaja dolje na podu uz auto (baš fino prašina okolo njega), auto su polirali bez korištenja reflektora, zelena spužva im je skoro sva istrošena, al jbg nema se novaca za novu i sl. Uglavnom KATASTROFA! Još se meni lik hvali kako je negdje prije na nekom bmw smrdo neke plastike pa je vlasnik skužio tek nakon mjesec dana i onda je jadnička morao platiti štetu iz svog đepa....e pa dečki i meni ćete platiti i to duplo!:)

Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #49 : Rujan 20, 2013, 10:01:18 prijepodne »
Ma jedini koji tamo nešto zna polirati je gazda Edin, ponavljam "nešto".
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline tonyy

  • Kronični OCD
  • *****
  • Postova: 4032
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #50 : Rujan 20, 2013, 11:35:52 prijepodne »
Uf prava katastrofa..to da su bili zeznuli na Bmw-u se isto ovdje pričalo na forumu..uglavnom moje mišljenje je da daš nekom detailing entuzijastu ovdje sa foruma koji zna posao odradit kad ti vrate novce i to je to i ne bi smjelo bit problema više..

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #51 : Rujan 20, 2013, 12:55:34 poslijepodne »
Citat:
Mogu samo reći sljedeće: dečko koji radi pojam nema o cardetailingu...auto peru običnom spuižvom i brišu jelenskom krpom. Padove kad mijenja ostavlaja dolje na podu uz auto (baš fino prašina okolo njega), auto su polirali bez korištenja reflektora, zelena spužva im je skoro sva istrošena, al jbg nema se novaca za novu i sl.

ja bi probao lijepo fino do vlasnika i na kulturan nacin mu objasnio: "lijepo sad prelakirajte auto jer ste mi stanjili lak pun kurac, ispolirajte KAKO TREBA ili radje dajte nekome da ispolira umjesto vas posto ste nesposobni u obavljanju usluge koju nudite. napominjem da ukoliko odbijate suradnju po mojoj zelji, zalbu s slikama stanja prije i poslije uz predocenje racuna saljem udruzi za zastitu potrosaca, oni proslijedjuju sudu casti te onda mozete ocekivati poziv na sud. dakle da ponovimo: po treci put sam tu i nudim mirno rijesenje bez ekscesa, ukoliko se ne slkazete, potezem za zakonskim opcijama koje mi ustav nudi."

jos ako bi bio bezobrazan bi ga nasajbao ali to sam ja... i ne preporucam to.
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline mislavto

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1998
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #52 : Rujan 20, 2013, 01:21:23 poslijepodne »
Samo bi se zavrtio u krug s jos jednim lose odradenim poslom lakiranja, osim ak ne bi inzistirao da on bira lakirera kalibra kokoleka
Ja bi trazio povrat novca i time zavrsio bilo kakvu daljnju suradnju i kontakt uz, naravno, zasluzeno pljuvanje po svim mogucim forumima

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #53 : Rujan 20, 2013, 02:58:44 poslijepodne »
Samo bi se zavrtio u krug s jos jednim lose odradenim poslom lakiranja, osim ak ne bi inzistirao da on bira lakirera kalibra kokoleka
Ja bi trazio povrat novca i time zavrsio bilo kakvu daljnju suradnju i kontakt uz, naravno, zasluzeno pljuvanje po svim mogucim forumima

Odeš na procjenu kod nekog drugog tko će to odraditi kako treba, vratiš se njima i kažeš koliko košta reparacija štete koju su nanijeli.
Nakon toga staviš slike auta kod njih poliranog i kod nekog drugog i popljuješ ih gdje stigneš. Bar bih ja tako napravila.

I dan-danas mi je krivo što nisam slikala auto nakon ˝poliranja˝u M.V.Bagi jer su ga unakazili i oštetili lak. A vrh je bio brisanje auta (dok mu ja prilazim!) sa potkošuljom. Tu mi je prebriko film totalno. :batine Zato pobrini se da nakon što auto bude sređen kako spada da si zadovoljan sa rezultatom i da te ne košta dodatno.
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?

Offline sdanijel

  • Početnik
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #54 : Rujan 20, 2013, 03:30:47 poslijepodne »
Poslan je mail gazdi BP-a sa slikama i tražim povrat novca...vidjet ćemo što će reći.

Offline Deni11

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • Detailing freak
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #55 : Rujan 20, 2013, 03:57:18 poslijepodne »
Ne ide mi u glavu da firma koja se na taj način reklamira i stoji iza svega onoga što piše na njihovoj stranici na kraju napravi takvo sra**e od posla  :glup_ruzan

« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2013, 06:50:37 poslijepodne Deni11 »
BMW G30 & FF ST320 mk2.5

Offline zdravo

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 832
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #56 : Rujan 20, 2013, 06:00:38 poslijepodne »
Bože sačuvaj...
 :doh1

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #57 : Rujan 20, 2013, 06:59:06 poslijepodne »
Samo bi se zavrtio u krug s jos jednim lose odradenim poslom lakiranja, osim ak ne bi inzistirao da on bira lakirera kalibra kokoleka
Ja bi trazio povrat novca i time zavrsio bilo kakvu daljnju suradnju i kontakt uz, naravno, zasluzeno pljuvanje po svim mogucim forumima

pa ne kod njih!
izabrao bi lakirera kako spada i natjerao ovog da plati tog kojeg sam ja izabrao!

kua to sta ce on vratit pare od 2 "poliranja", nek vrati 4 sloja laka koje je skinuo!
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline mislavto

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1998
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #58 : Rujan 20, 2013, 07:01:07 poslijepodne »
Nisu oni k... Skinuli svojim drkanjem po autu

Offline Sleepwalker

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
Odg: Neuspješno poliranje BMW E90
« Odgovori #59 : Rujan 20, 2013, 08:01:56 poslijepodne »
podneseš tužbu, ok razumijem te i meni bi prekipjelo, al onda imaš novi problem, sudiji objasniti kako je trebalo izgledati a kako su oni napravili, ako me razumiješ, sudija je možda totalni debil za održavanje vozila i treba prvo shvatiti što želiš

na žalost posao mi je da imam posla sa pravosuđem ( nisam kriminalac) pa se svega nagledao i naslušao