Autor Tema: miris poslije kemijskog  (Posjeta: 9224 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Reflektor

  • Početnik
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
    • Email
miris poslije kemijskog
« : Lipanj 26, 2013, 05:17:57 poslijepodne »
kako se riješiti laganog zaudaranja poslije kemijskog!!!
probao ponovo izaprat ali ne ide :(

Offline Keza

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 2593
  • Spol: Muški
Odg: miris poslije kemijskog
« Odgovori #1 : Lipanj 26, 2013, 05:22:06 poslijepodne »
Kad si radio kemijsko? Meni se samo taj dan jedva osjetilo. Poslije ništa...

Offline vlado

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: miris poslije kemijskog
« Odgovori #2 : Lipanj 26, 2013, 05:42:23 poslijepodne »
neznam ko ti je radio kemijsko ali poslje kimijskog nema nikakvog zaudaranja ako je napravljeno kako spada i ako je auto posušen do kraja prije nego li je osto zatvoren i jedan dan, dakle obavezno auto treba posušiti do kraja inace se usmrdi ili ko u tvom slucaju ostane neugodan miris, a sto se tice kako ga se riješiti, prvobi probao ako jos nije kasno posušiti auto do kraja i našpricati s nekim uništivačem neugodnih mirisa ili ponavljanje kemijskog ako se ovak ne riješi.

Offline rale

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: miris poslije kemijskog
« Odgovori #3 : Lipanj 26, 2013, 06:20:46 poslijepodne »
Posto radim hemisko ciscenje duze vreme, barem kada ja radim hemsko ciscenje ne ostaje uopste miris, kada udjes u kola ne osetis nista...
A da te sada ne uvredim komesi odneo da ti radi hemisiski i zaudara mora da ti je dobro natopio auto i samo tako ostavio vodu u materijalu, vidjao sam sve i svasta...

U sustini ako oces da neutralises miris moj savet ti je sledeci, par dana( 7-10 ) ostavi auto sirom otvoren na vrelom suncu on ce ti ga osusiti i malo izvtertiti , i onda das nekome ko je ozbiljniji u tome da odradi ko ima masinu...

A ako sam radis, malo istrazi kako naj efikasnije da radis...
Ako radis rucno sto manje kvasi, i imaj jednu krpu sa kojom predjes preko materijala kada ga cistis da izvuces vodu...
" Koristi sta volis i koristi ga cesto "