Autor Tema: Rupes Bigfoot  (Posjeta: 33056 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Reflektor

  • Početnik
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
    • Email
Rupes Bigfoot
« : Svibanj 22, 2013, 08:45:06 prijepodne »
Jel zna tko dali se može negdje nabaviti u Zg i okolici Rupes Bigfoot masina?
Jel isprobao tko?

Offline torrito

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #1 : Svibanj 22, 2013, 09:26:22 prijepodne »
Ivane treći post i već tražiš bigfooticu, napredno!, svaka čast. Ne rupesa u Zagrebu i okolici nema, barem koliko sam ja upoznat. Nakon 01.07. će ti se isplatit uzet u Italiji. Probao je jesam ali neznam što te interesira?

Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #2 : Svibanj 22, 2013, 09:55:02 prijepodne »
Koliko sam gledao testove na YouTube flex vrg je bolja od rupesa. Konkretno jedan test o mogućnosti korekcije i flex je puno bolji. :neznam
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline Keza

  • Administrator
  • *****
  • Postova: 2593
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #3 : Svibanj 22, 2013, 10:22:57 prijepodne »
Nisam čuo da netko drži Rupes Bigfoot  u Zagrebu.

Vani je dosta hvale. Dr.Kuko i Koki su je probali pa bi oni trebali više reći.


Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #4 : Svibanj 22, 2013, 10:33:15 prijepodne »
Imaš ju u Alati Milić tj, možeš je naručiti cijeli set znači polirka + spužve + paste te dođe 5500,00 kn
i dobiješ 10% popusta za gotovinu. trgovina ti se nalazi na adresi Zagreb: Mirka Viriusa 1, 10090 Zagreb - Susedgrad
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline Tommee

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #5 : Svibanj 22, 2013, 11:14:10 prijepodne »
Ajme, fino kupis Flex rotary i DA za te novce.

Offline koki

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
    • Email
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #6 : Svibanj 22, 2013, 11:40:33 prijepodne »
Rupes Bigfoot je savršena mašina imam ju već oko mjesec dana i radim samo sa njom.
Uvjek isto pitanje koja je mašina najbolja? Ona s kojom možeš najbolje  i najbrže odradit, a to ovisi o laku koliko je oštećen i koliko je tvrd pa zatim komb. pasta i padova i koliko želiš dobro odradit korekciju laka.
I još nešto ako mislite samo imat jednu mašinu i polirat sve živo; neće ić. Treba vam toga više. Da sad ne dižem raspravu jer možemo do preksutra o tome.
Kao što sam već napisao Bigfoot je odlićna mašina, ako imate rotacionu uz nju,naravno da Bf može odradit i najteže poslove ali pitanje je vremena dali polirat keramićki lak jedan panel sa jednom mašinom i ribat sat vremena ili sa dvije mašine pola sata.
Mašine su u dolasku u firmi Nežić d.o.o Buzet. 052/662-775  :cuga

Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #7 : Svibanj 22, 2013, 12:02:39 poslijepodne »
Koki znaš možda koliko dođe koštati u Buzetu?
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline slobodank

  • Global Moderator
  • *****
  • Postova: 1550
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #8 : Svibanj 22, 2013, 12:36:36 poslijepodne »
Slažem se sa Kokijem, ne može se imati samo jedna mašina. Takođe, citiram Kokija "Ona s kojom možeš najbolje  i najbrže odradit, a to ovisi o laku koliko je oštećen i koliko je tvrd pa zatim komb. pasta i padova i koliko želiš dobro odradit korekciju laka".
Ja npr cut radim sa rotacionom a nekad i finiš, pre par dana sam polirao ćaletovu corsu c, cut je išao sa rotacionom, finiš sa DA, opet neka kola radim samo sa DA a neka samo sa rotacionom, sve zavisi od laka, kombinacije paste i padova itd.

Offline Tommee

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1072
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #9 : Svibanj 22, 2013, 12:53:58 poslijepodne »
Tko radi za novac nije mu dosta samo jedna, naravno, tko radi samo svoj auto moze proci sa jednom jer mu vrijeme nije faktor, kakve veze ako ce jednom godisnje potrositi 7 ili 20 sati na korekciju laka.
Ne kazem da je idealno ali u vecini situacija za osobnu upotrebu se moze izvuci sa jednom.

Offline slobodank

  • Global Moderator
  • *****
  • Postova: 1550
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #10 : Svibanj 22, 2013, 12:59:40 poslijepodne »
Slažem se, za ličnu upotrebu dovoljna je jedna.

Offline Element

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #11 : Svibanj 22, 2013, 02:30:46 poslijepodne »
kod Nežiča 4.400,00 cijeli set, dolazi u Ponedeljak rock
The only question is "How bad do you want it"
"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #12 : Svibanj 22, 2013, 05:25:53 poslijepodne »
probao. ostao na makiti. as easy as that.

te zanima jedna iz druge ruke? (ako jos nije prodana u medjuvremenu) koristena svega jednom za probat kakva je.
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline Dr.KUKO

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #13 : Svibanj 22, 2013, 09:19:55 poslijepodne »
zahvaljujući Koki-u isprobao sam i VRG i BIG FOOT, zaključak, odrađena hauba na e39, VRG poprilično umara, trza i nekako mi djeluje pregrubo, big foot milina za raditi osim žmaraca u dlanovima, idealan stroj za jednoslojna poliranja i završne poslove, Koki je tu puno pametniji, ali ono što ja mislim da s njom nije moguće odraditi ono što odradiš s rotacionom, ali nadam se kroz koji dan big foot-u u kolekciji špa ću tada biti pametniji

Offline Mirka

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1214
  • Spol: Muški
  • MENZERNA and MAFRA
    • Email
Odg: Rupes Bigfoot
« Odgovori #14 : Svibanj 23, 2013, 11:08:49 prijepodne »
Probao i ja RBF 21 i FLEX,ostao sam na kombinaciu Makita i DA,kod nas auta su do taj stepen da mora zaigrat rotirka,inace RBF je odlican stroj,mislis da u ruku drzis neka detska igracka,laka je za rad i ne umara  :scottwax1 ,na bolje ocuvani lak,recimo laki swirls odradis auto za cas sa odgovarajucem kombinacijom pasti i padova,probao sam jednoslojno i na keramicki crni ,skinula swirls lako i finishirala je odlicno.Svi je zelimo u arsenalu nije da ne treba,ali i podrzavam Koki u njegov post,da ne duzimo zasto svaki koji radi za pare ovaj posao mora imati i RBF  :palacgore: