Tehnički dio > Detailing interijera

Alfa 147 gumirani dugmici i dijelovi interijera

(1/3) > >>

GIGA01:
Pozdrav, zanima me par stvari, pa ako je neko voljan da pomogne:

1.     Koje sredstvo je najbolje za skidanje gumiranog dijela(pod rukom ljepljiv) koji se nalazi na dugmicima i donjem dijelu instrument table...a koji sluzi vjerovatno kao zastita za plastiku, koja je vremenom pocela da se ljusti i izgleda jako ruzno...a pri tome nenormalno skuplja prasinu.

I koje sredstvo je najbolje upotrijebiti nakon skidanja tog sloja, za regeneraciju plastike.

2.Alfa ima mekani kokpit, koji nije od tvrde plastike pa me zanima da li takav materijal zahtjeva posebnu njegu ili je dovoljno da se koriste standardna sredstva za kokpite.


3.Dosta vas na forumu koristi sredstvo od Meg. Vinyl&Rubber pa me zanima u koje se svrhe koristi(koliko sam zakljucio za plasticne dijelove interijera)

GIGA01:
Samo da skinem prasinu sa teme, i ako je neko voljan da mi pomogne, posebno oko skidanja ovog gumiranog dijela sa unutrasnjosti(Italijanska skola:-)) :thnx

Keza:
možeš li slikati to?

ne mogu si dočarati na šta misliš

a zašto bi skidao to?

GIGA01:

--- Citat: Keza - Svibanj 27, 2013, 03:36:55 poslijepodne ---možeš li slikati to?

ne mogu si dočarati na šta misliš

a zašto bi skidao to?

--- Kraj citata ---

Slikat cu pa postaviti, a svi dugmici i plastike u interijeru ukljucujuci srednju konzolu su presvucene kao zastitnim filmom-slojem koji vremenom pocne da se ljusti i onda to izgleda neuredno...tipicno za talijanska vozila.

GIGA01:
http://postimg.org/image/6x81t6crj/

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju