Tehnički dio > Detailing interijera

Etericno ulje kao miris unutrasnjosti

(1/2) > >>

GIGA01:
Nakon koristenja mnogih mirisa za unutrasnjost najbolje mi se pokazala ona mala drvena bocica sa etericnim uljem, koja ide na retrovizor.

Miris je ugodan i traje dovoljno dugo.

E sada mene zanima da li neko od vas ima recept kako da se napravi sadrzaj od etericnih ulja i da svi mi koji koristimo te drvene bocice, pravimo svoja punjenja.

torrito:
Navedene bočice nerijetko znaju curit, kapat, i tako dalje. Gdje god kapne a ne vidiš odmah može ti pojesti plastiku! Vidio sam nekoliko automobila u kojima su napravile nered, i osobno to bebi stavio u auto.

GIGA01:

--- Citat: torrito - Svibanj 12, 2013, 03:14:10 poslijepodne ---Navedene bočice nerijetko znaju curit, kapat, i tako dalje. Gdje god kapne a ne vidiš odmah može ti pojesti plastiku! Vidio sam nekoliko automobila u kojima su napravile nered, i osobno to bebi stavio u auto.

--- Kraj citata ---

Na strani sam etericnih ulja jer pravilnim odabirom arome ne predstavljaju prijetnju za zdravlja.
Meni do sada nije curilo i kapalo, ali vjerujem da je bilo slucajeva.

Nazalost, malo se pribojavam sprejeva i slicnih stvari.

markec:
Ja već 6 godina mjenjam te drvene bocice i isprobao sam sve moguće mirise :)
Dogodilo se da je iscurilo nekoliko puta i ostalo je na plastici...promjenila se boja plastike i ostao je oblik kapljice kako se spušta niz plastiku   :kumori       Uglavnom, ne izgleda baš najbolje, ali nije niti neki preveliki problem :)

EMPHASER:
Ja furam ovo chudo i mirishe i komshiluk od njega :D

http://www.ebay.com/itm/Glade-Decor-Scents-2-Refills-Lavender-Vanilla-Scent-/121103325772  :glup_ruzan

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju