Autor Tema: Cime cistite kozna sedista?  (Posjeta: 46624 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline WEST 014

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • WEST SIDE
Cime cistite kozna sedista?
« : Kolovoz 30, 2012, 03:53:47 poslijepodne »
Kao sto naslov kaze, cime najbolje ocistiti kozni enterijer? Imam jedan posao na pomolu pa zato pitam. Sedista su zarpljana uzas. Takodje planiram uzeti Sonax sredstvo za odrzavanje koze, jer mi je povoljno i lako dostupno.

http://autokozmetikashop.com/sonax/unutrasnjost-i-stakla/losion-za-negu-koze.html
Ako ga je neko koristio nek napise koju o njemu.  :thnx

Offline loodi

  • OCD
  • ******
  • Postova: 2254
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #1 : Kolovoz 30, 2012, 04:25:26 poslijepodne »
mene taj sonax nije nesto odusevio. namazes pa cekas da se osusi pa prakticki poliras kozu... meh... nije to bog zna sta proizvod.
lijecenje OCD-a? ne. zadovoljavanje OCD-a? DA!

Offline pjuse

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #2 : Kolovoz 30, 2012, 05:07:31 poslijepodne »

Offline koki

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #3 : Kolovoz 30, 2012, 09:30:12 poslijepodne »
Ako je koža zaprljana kao na onom Tuaregu šta sam radio, najbolji ti je APC od Meguiarsa ili neki drugi ako nemožeš doći do njega. Razrijeđen 10:1 radi čuda i još u kombinaciji sa četkicom za cipele ludilo.Ako možeš nabavi ovu stvarćicu http://www.lttsolutions.co.uk/auto/auto-ultra-protect.html nečeš pogriješit boli je od Gliptona i svih ostalih.

Offline pjuse

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #4 : Kolovoz 31, 2012, 12:06:29 prijepodne »

Offline koki

  • Rotary majstor
  • *****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #5 : Kolovoz 31, 2012, 09:40:24 poslijepodne »
http://www.lttsolutions.co.uk/auto/all-products/auto-ultra-foam.html

Jel si isprobao ovo?

Jesam, dobro čisti ali sporo, apc mi je puno bolji odnosno brži.Ova pjena je za održavanje kad čistiš kožu svako par mjeseci.

Offline Matija

  • vikend detailer
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #6 : Kolovoz 31, 2012, 11:18:59 poslijepodne »
Ja koristim od Turtle-a Leather cleaner & conditioner koji se pokazao puno jaci i manje masan u odnosu na Sonax.

Offline Vex

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 385
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #7 : Kolovoz 04, 2015, 02:35:30 poslijepodne »
malo da podignem temu iz mrtvih  :igra

ja sam do sad koristio sve od Megsa pa mi je pri kraju leather conditioner (njega sam koristio u kombinciji s APCom)

sjedala nisu zaprljana ali ne želim da se počnu sjajiti i hoću da mi vrati miris kože u autu, sori nemam slike  :mrgreen:

slušam preporuke  :scottwax1
...manje je više...

Offline molama

  • two bucket majstor
  • ***
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #8 : Kolovoz 04, 2015, 03:09:01 poslijepodne »
Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

Offline Vex

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 385
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #9 : Prosinac 19, 2016, 12:24:53 poslijepodne »
Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

Da ponovo podignem temu, probao sam od Gliptona komplet i odlčno se pokazao, miris kože se pojavio.

Na kraju sam s proizvodom i gledam što bi drugo uzeo za probu?

Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...
...manje je više...

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #10 : Prosinac 19, 2016, 05:17:06 poslijepodne »
Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.
Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...
Ako je koža u dobrom stanju tj. ako je redovito čišćena dovoljan ti je Leatherique prestine clean, za kožu koja nije dugo tretirana ničim, tada je nužan oil+clean za najbolji rezultat... :palacgore:
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2016, 05:17:45 poslijepodne Tomislav »

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #11 : Prosinac 20, 2016, 11:39:58 poslijepodne »
Ako ti treba za čišćenje održavane kože imaš od Gliptonea Gentle Cleaner.
Naravno ako hoćeš drugi brand iz iskustva ti mogu preporučiti Sprayable Leather  jer ostavi jako mekanu kožu na dodir. Meni zbilja odličan proizvod i nema drndanja sa čistačem pa zaštitom kad je održavana koža.
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?

Offline Vex

  • D/A majstor
  • ****
  • Postova: 385
  • Spol: Muški
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #12 : Prosinac 21, 2016, 08:11:08 prijepodne »
Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.
Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...
Ako je koža u dobrom stanju tj. ako je redovito čišćena dovoljan ti je Leatherique prestine clean, za kožu koja nije dugo tretirana ničim, tada je nužan oil+clean za najbolji rezultat... :palacgore:

koža je u super stanju, povremeno kad juidem čistit, vidi se da se uprlja (bijela mf krpa) ali više je to meni zbog ocd-a haha

Ako ti treba za čišćenje održavane kože imaš od Gliptonea Gentle Cleaner.
Naravno ako hoćeš drugi brand iz iskustva ti mogu preporučiti Sprayable Leather  jer ostavi jako mekanu kožu na dodir. Meni zbilja odličan proizvod i nema drndanja sa čistačem pa zaštitom kad je održavana koža.

u oba slučaja, ova dva proizvoda su kao za "tretman poslije čišćenja" a prije da probam s jako lagim apc-om obrisat površinsku zmazanoću, auto samo ja vozim i nije da sam prasac, nego se stvori prašina itd...
...manje je više...

Offline reja

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1251
  • Spol: Ženski
  • Forea OCD/Chemical Guys
    • Forea OCD
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #13 : Prosinac 21, 2016, 09:35:56 prijepodne »
GT15 je baš cleaner nije AIO proizvod, Sprayable Leather je.
Iako u pravilu ne bi smio koristiti APC na koži (jer ju isušuje), za sad (u 8 mj.) od korištenja jako razrijeđenog APC-a za interijer nisam vidjela nikakve posljedice ukoliko se koža ˝nahrani˝ tj.zaštiti nakon čišćenja. A imam kožu staru 19 god.u autu koja nije više toliko fleksibilna.
FOREA-OCD.HR i WWW.CHEMICAL GUYS.HR

Možeš li zamisliti što bih sve mogla napraviti ukoliko bih napravila sve što mogu?

Offline Tomislav

  • OCD
  • ******
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
    • Email
Odg: Cime cistite kozna sedista?
« Odgovori #14 : Prosinac 21, 2016, 10:50:13 prijepodne »
nema drndanja
:lolcry: :kumori

S jako razrijeđenim APC-om na blago zaprljanoj koži, za redovita održavanja, ako se poslije tretira sa nekakvim conditionerom, nebi smjelo biti problema... :palacgore:
Gliptone sam koristio, i jako je dobar ali Leatherique mi je bolji jer Prestine Clean, osim za čišćenje kože (sve vrste kože - prirodne i sintetičke), s njime se mogu čistiti i sve plastike (u unutrašnjosti testirano), tretirati brtve oko vrata, čak se i gume mogu tretirati... Allaround product kojeg se jako malo troši a polučuje izvrsne rezultate... :dobro
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2016, 10:52:17 prijepodne Tomislav »