Tehnički dio > Detailing interijera

Cime cistite kozna sedista?

<< < (2/5) > >>

koki:

--- Citat: pjuse - Kolovoz 31, 2012, 12:06:29 prijepodne ---http://www.lttsolutions.co.uk/auto/all-products/auto-ultra-foam.html

Jel si isprobao ovo?

--- Kraj citata ---

Jesam, dobro čisti ali sporo, apc mi je puno bolji odnosno brži.Ova pjena je za održavanje kad čistiš kožu svako par mjeseci.

Matija:
Ja koristim od Turtle-a Leather cleaner & conditioner koji se pokazao puno jaci i manje masan u odnosu na Sonax.

Vex:
malo da podignem temu iz mrtvih  :igra

ja sam do sad koristio sve od Megsa pa mi je pri kraju leather conditioner (njega sam koristio u kombinciji s APCom)

sjedala nisu zaprljana ali ne želim da se počnu sjajiti i hoću da mi vrati miris kože u autu, sori nemam slike  :mrgreen:

slušam preporuke  :scottwax1

molama:
Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

Vex:

--- Citat: molama - Kolovoz 04, 2015, 03:09:01 poslijepodne ---Gliptone - Liquid Leather Cleaner and Conditioner meni čuda radi i zadovoljan sa sa rezultatima i mirisom.

--- Kraj citata ---

Da ponovo podignem temu, probao sam od Gliptona komplet i odlčno se pokazao, miris kože se pojavio.

Na kraju sam s proizvodom i gledam što bi drugo uzeo za probu?

Leatheriq je jako hvaljen ali proces mi je kompliciran pogotovo po zimi, jer u pravilu održavam kožu svakih 2mj...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju