Autor Tema: Pocetnicka pitanja  (Posjeta: 30873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forinta

• D/A majstor
  • Spol: Muški
  • Weekend detailer
    • Forea OCD detailing proizvodi po Vašoj mjeri!
    • Email
Odg: Pocetnicka pitanja
« Odgovori #75 : Travanj 04, 2018, 05:39:18 poslijepodne »
Da prsten je za regulaciju. On pokriva rupe kroz koje foam lance vuče zrak za mješavinu pa za najbogatiju pjenu možeš skinuti prsten da su sve rupe otvorene. Mi smo odmah uklonili taj prsten u biti jer nekim testiranjem nismo došli do zaključka da je potreban. Malo proizvoda troši, pjena je gusta i bogata tak da, nije nužno potreban gore očito  :mrgreen: :mrgreen:

Poklon miris je odlican, iako ne koristim ove vidljive, za ovo cu naci mjesto.

:palacgore: :palacgore: :palacgore: Ljudi su izuzetno zadovoljni tim visećim mirisima i sve više ih se vidi po autima u Zagrebu  :mrgreen:  :palacgore: :palacgore:

Offline tomycrosound

• Početnik
  • *
« Odgovori #76 : Veljača 26, 2020, 01:21:29 poslijepodne »
Imam jedno početničko, ne uklapa se u  detailing svijet, no znam da ekipa ovdje zna;
Star auto, inače šampon bez voska, spužva..
No sve češće odgađam vanjsko pranje zbog obima posla koje to obuhvaća, pa mi palo na pamet - može li snowfoam očistiti auto u prilogu bezkontaktno nakon ovakve divne kiše, bez spužve i koliko je opasno sušenje tj brisanje nakon pranja?

Offline Alfa166DA

• Početnik
  • *
  • 098871798
« Odgovori #77 : Veljača 26, 2020, 04:13:08 poslijepodne »
Mazda ima mekani lak i ako nemaš vremena ne diraj osobno kada nije ovako jako prljav špricnem aktivnu pjenu ostavim malo isperem a onda u stavim Sonax u foam dobro namoćim rukavicu i prebrišem krov  i stakla isperem rukavicu malo isperem krov da voda klizi po stranicama i haubi pa prebrišem stranice i haubu te isperem i osušim,, to mi je neko brzinsko pranje na autu koji je zaštićen voskom
098871798

Offline bo

• Administrator
  • Black eyes
    • Ford Klub Hrvatska
    • Email
« Odgovori #78 : Veljača 26, 2020, 07:08:51 poslijepodne »
Možeš probati samo bacit pjenu pa isprati, bez brisanja. Pa ako te to zadovoljava, to je to.

Puno puta sam to radio, samo pjena i ispiranje, bez brisanja.

Samo imaj na umu da što više puta to radiš i odgađaš pravo pranje, bit će ti teže oprati auto.

I ako baš hoćeš brisati, obavezno quick detailer i tapkaj MF ručnik, nemoj ga vući.
I obavezno odmah ručnik na pranje.
Petrolhead

Offline tomycrosound

• Početnik
  • *
« Odgovori #79 : Veljača 26, 2020, 07:51:55 poslijepodne »
Hvala.. onda nista od tog, obzirom na boju, ako ne obrisem, kao da nisam prao..
Zasukat rukave i na posao [emoji1417]

Operem prije 2 dana, danas ova kisa.. #hocetotako.